6 modnych fryzur do szkoły

Fryzury do szkoły powinny być skromne i wygodne, a jednocześnie modne. Jeśli masz dość końskich ogonów i warkoczy, zastanów się nad którąś z naszych propozycji, a na pewno wyróżnisz się z tłumu na szkolnym korytarzu.

Pierwszy sposób Bob

Fryzura w stylu bob jest modna i ponadczasowa, a jednocześnie bardzo wygodna. Możesz nosić boba z prostą grzywką lub zaczesaną na bok, możesz też zupełnie z niej zrezygnować. Ta fryzura w każdym wariancie będzie wyglądać dobrze.

Drugi sposób Paź

Zanim zdecydujesz się na taką fryzurkę, zastanów się, czy będzie ona do Ciebie pasować. Paź wygląda dobrze tylko u dziewczyn o delikatnych rysach. Fryzura jest bardzo praktyczna, nadaje się zarówno do szkoły, jak i na imprezę.

Trzeci sposób Kok

Różnego rodzaju upięcia i koki to również bardzo wygodne i modne fryzury do szkoły. Bardzo modny ostatnio jest tak zwany „supełek”. Aby go zawiązać, Twoje włosy muszą sięgać przynajmniej do ramion. Im dłuższe włosy, tym lepszy efekt. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania, dlatego możesz ją zrobić nawet wtedy, gdy spieszysz się na zajęcia.

Czwarty sposób Grzywka

Prosta, gładko zaczesana grzywka, obcięta „przy linijce”, weszła do mody już na dobre. Jest świetnym rozwiązaniem na fryzurę do szkoły, pasuje zarówno do prostych włosów, jak i do tych falowanych.

Piąty sposób Asymetria

Jeżeli chcesz wyróżniać się z tłumu i podkreślić swoją osobowość, odpowiednie fryzury do szkoły dla Ciebie to odważne, asymetryczne cięcia. Wyglądają dobrze zarówno na krótkich, jak i dłuższych włosach.

Szósty sposób Rozpuszczone włosy

Jeśli nie lubisz wiązać i upinać włosów, nic nie stoi na przeszkodzie, by nosić je rozpuszczone. Aby taka fryzura wyglądała elegancko, nawiń końce włosów na grube wałki lub podkręć lokówką. Możesz także potraktować je prostownicą i wetrzeć w nie kroplę jedwabiu.

Poradę opublikowano: 13 stycznia, 2012
Przeglądano: 1,707

Ocena

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (1 vote cast)

Tagi

, , ,

Kategorie

Najnowsze artykuły