3 proste sposoby na odstające uszy

Osoby, posiadające odstające uszy na ogół nie są z tego powodu zadowolone i za wszelką cenę starają się je ukryć. Tymczasem wcale nie powinny być one źródłem kompleksów, wiele modelek, czy też gwiazd kina posiada ostające uszy i uważają je za swój swego rodzaju znak firmowy. Jednak osoby, które nadal mają kompleksy z powodu odstających uszu, powinny poznać proste sposoby na to, jak je ukryć.

Pierwszy sposób Ukrywanie odstających uszu fryzurą

Najłatwiejszym sposobem na ukrycie odstających uszu jest dobór odpowiedniej fryzury. Najlepiej jest nosić długie lub półdługie włosy, pamiętając o tym, by fryzura była puszysta i nie przylegała do głowy. Dlatego dobrym pomysłem jest wycieniowanie włosów. Natomiast z wiadomych względów zapomnieć należy o krótkich fryzurach, czy na przykład kucykach.

Drugi sposób Nakrycie głowy

Noszenie ciekawych nakryć głowy to dobre i proste sposoby na odstające uszy. Jednak o ile noszenie wełnianej czapki naciągniętej na uszy przy ujemnych temperaturach nie jest niczym dziwnym, latem może to być nieco problematyczne. Wtedy należy postawić na przykład na modne, słomkowe kapelusze z szerokim rondem, czy zakrywające uszy opaski.

Trzeci sposób Operacja plastyczna uszu

Słowo to może wzbudzać dosyć nieprzyjemne odczucia, jednak jeżeli zależy nam na trwałych efektach, najlepiej jest odwiedzić gabinet chirurga plastycznego. Zabieg korekty odstających uszu jest krótki, prosty i co najważniejsze, pozwala już na zawsze pożegnać się z problemem odstających uszu.

Poradę opublikowano: 22 września, 2011
Przeglądano: 6,625

Ocena

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.8/5 (6 votes cast)

Tagi

, ,

Kategorie

Najnowsze artykuły